MECİTEFENDİ LAVANTA ŞAMPUANI

Saç Bakım Ürünleri
imagesCAI2F5B7
Fiyatı      :      15 TL
Ürünün Özellikleri
  • Saç derisi besleyici
  • Saç güçlendirici
  • Saç köklerini besleyici
  • Saçların hacimli olması için

Fiyat: 15

Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

MECİTEFENDİ LAVANTA ŞAMPUANI

 Ürün Hakkında:
Saf ve doğal lavanta uçucu yağı ve soya proteini ihtiva eder.Lavanta yağı, yağ hücrelerinin düzenlenmesinde etkilidir.Bileşimindeki soya proteini saçların daha hacimli olmasına yardımcıdır.Saçlarınızı kir ve yağdan arındırırken, saç derisinin ve saç köklerinin beslenmesini, daha hacimli, güçlü ve sağlıklı olmasını sağlar.ez.

Kullanım Şekli:
Mecitefendi Lavanta Şampuanı saf ve doğal Lavanta Uçucu Yağı ve Soya Proteini ihtiva eder. Lavanta Yağı yağ hücrelerinin faaliyetlerinin düzenlenmesinde yararlıdır, ayrıca bileşimindeki Soya Proteini saçların daha hacimli olmasına yardımcıdır. İlave olarak esans içermez. Hoş kokusu tamamen doğal lavanta uçucu yağı nedeniyledir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


"UYARI" Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık uzmanlarının tavsiye ettiği ilaçlar ile eş değer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdikleri bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sitemiz sorumlu değildir. Ürünleri kullanmadan önce bir sağlık uzmanına ve hekiminize danışınız.